Notolecimy.pl ● Tanie loty, noclegi, podróże. Promocje biletów lotniczych i autokarowych

Dodaj do feedly

Przelot na Maderę w grudniu za 497 zł

1Wrz/13
fot: Koshelyev / Wikimedia Commons - Madera

fot: Koshelyev / Wikimedia Commons

Czy wiecie, że najsłynniejszą osobą związaną z tą wyspą jest znany piłkarz Cristiano Ronaldo, który urodził się w Funchal. Ale to nie jedyna atrakcja krainy wiecznej wiosny jak często mówi się o Maderze. Często zwana jest również wyspą drewna albo zalesioną wyspą.

Dla wszystkich, którzy wolą jechać na urlop poza sezonem jak i dla tych, dla których najlepszym lekarstwem na jesienne i zimowe smutki są podróże, przygotowaliśmy dzisiaj coś specjalnego, gdyż na pewno taką ofertą jest pobyt na Maderze. Już samo lądowanie na lotnisku w Funchal jest niezwykłe, gdyż ma ono opinię jednego z najbardziej niezwykłych i niebezpiecznych w Europie.

Na Maderę dolecimy z Lizbony, do której dostaniemy się z Berlina. Do Lizbony i na samą Maderę dotrzemy wybierając linie lotnicze easyJet.Na lotnisko w Berlinie dostaniemy się z Łodzi, Poznania, Warszawy korzystając z usług przewoźnika polskibus.com. Bierzemy pod uwagę pobyt na początku grudnia. Całkowity koszt biletów lotniczych wyniesie 497 zł. Podróżujemy z bagażem podręcznym nie większym niż 50x40x20cm. Dwa terminy wylotu z Madery do Lizbony zakładają elastyczność i możemy kilka godzin poświęcić na zwiedzanie Lizbony.

fot: Ben Salter / flickr - Madera, Funchal

fot: Ben Salter / flickr – Madera, Funchal

Madera to wyspa pochodzenia wulkanicznego na Oceanie Atlantyckim u północnych wybrzeży Afryki. Często jest nazywana krainą wiecznej wiosny, co jest związane z jej łagodnym klimatem. Nudzić się tutaj na pewno nie będą miłośnicy sportów ekstremalnych, wodnych jak i miłośnicy wędrówek do czego zachęcają wspaniałe lewady. Madera to nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy i cudowna roślinność, ale również bogata kultura, wspaniała kuchnia. Będąc na Maderze bez wątpienia trzeba udać się na pobliską wyspę Porto Santo, która oczaruje przepięknymi plażami. W grudniu temperatura powietrza na Maderze sięga 20 stopni Celsjusza.

Dane o przelotach

Wylot:
1 grudnia Berlin Schoenefeld – Lizbona 07:10 – 09:50
1 grudnia Lizbona – Funchal 18:55 – 20:45
Powrót:
11 grudnia Funchal – Lizbona 09:20 – 11:00 lub 21:15 – 22:55
12 grudnia Lizbona – Berlin Schoenefeld 08:15 – 12:45

Noclegi

• Znajdź tanie noclegi na Maderze

Tanie loty na Madere w grudniu