Notolecimy.pl ● Tanie loty, noclegi, podróże. Promocje biletów lotniczych i autokarowych

Dodaj do feedly

Aktualnie przeglądasz artykuły z kategorii : Tanie loty z/do - Alghero

2Mar/12
alghero2

Z Warszawy na Sardynię w maju od 286 zł

Dla tych, którzy planują urlop w maju, propozycja przelotu na trasie Warszawa – Alghero. W maju temperatury na wyspie są już dość wysokie, jednak daleko im jeszcze do letnich upałów.
Podróż odbywa się z wykorzystaniem lotów Ryanair’a oraz Wizz Air’a z przesiadką w Bergamo. W drodze powrotnej czeka nas 9-godzinne nocne oczekiwanie na lot powrotny z Bergamo do Warszawy.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: WarszawaWłochy Czytaj dalej
20Lut/12
Alg

Katowice – Alghero 14-21.03 od 188 zł, z Warszawy od 228 zł

Kolejna propozycja lotu na włoską Sardynię, tym razem wyjątkowo nie z Gdańska. Na miejscu mamy 6 dni do wykorzystania na odpoczynek i zwiedzanie.
W drodze powrotnej czeka nas nocleg w Bergamo w oczekiwaniu na poranny lot do Katowic lub Warszawy. Do przedstawionych cen doliczono już 12€ opłat za rezerwacje lotów z Włoch.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: KatowiceWłochy Czytaj dalej
10Lut/12
Alghero

Na Sardynię z Gdańska od 155 zł (03-06.03)

Połączenie na trasie Gdańsk – Alghero pojawia się u nas co pewien czas. Tym razem cena nie powala z nóg, ale dość wygodny termin podróży (sobota-wtorek) i krótki czas pobytu zachęcają do skorzystania z tej propozycji.
Jak zwykle przy prezentacji tej trasy, trzeba zwrócić uwagę na dość krótki czas, jakim dysponujemy na przesiadkę w drodze powrotnej w Eindhoven

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: GdańskWłochy Czytaj dalej
20Gru/11
Sardynia2

Z Gdańska na Sardynię od 59 zł 17-24.01

Kilka dni temu opisywałem już to połączenie LINK. Okazuje się, że bilety lotnicze są aktualnie dostępne w jeszcze niższej cenie.
Osoby płacące za rezerwację kartą Mastercard Prepaid powinny pamiętać, by połączenie Eindhoven – Alghero – Eindhoven zarezerwować łącznie. Unikniemy wtedy dodatkowej opłaty w wysokości 6€ za lot z Alghero. 

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: GdańskWłochy Czytaj dalej
14Gru/11
alghero2

Sardynia. Gdańsk – Alghero – Gdańsk kilka możliwości na przelot w styczniu od 88 zł

Kolejna bardzo dobra oferta dla mieszkańców północnej Polski. Kilkudniowy wypad z Gdańska na Sardynię w drugiej połowie stycznia (21-24.01 sobota-wtorek). Lotniskiem przesiadkowym w obie strony podróży jest dla nas Eindhoven, więc osoby płacące za loty kartą Mastercard PrePaid unikną dopłaty 6 € za rezerwację lotu z Włoch. Należy jednak pamiętać, aby loty Eindhoven – Alghero – Eindhoven został opłacony na jednej rezerwacji. Tylko w taki sposób unikniemy wspomnianej dopłaty. Połączenia odbywają się bez konieczności nocowania w Eindhoven. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że w drodze powrotnej mamy 1g 30m na przesiadkę.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: GdańskWłochy Czytaj dalej
Strona 1 z 212