Notolecimy.pl ● Tanie loty, noclegi, podróże. Promocje biletów lotniczych i autokarowych

Dodaj do feedly

Aktualnie przeglądasz artykuły z kategorii : Tanie loty z/do - Ibiza

13Lut/12
Ibiza

Warszawa – Ibiza 26-30.03 od 217 zł

Kombinowany przelot na przedsezonową Ibizę dla mieszkańców Warszawy i okolic.
Podróż odbywa się z przesiadkami we włoskim Bergamo, liniami Wizzair oraz Ryanair. W drodze powrotnej musimy niestety spędzić noc w Bergamo. Osoby płacące za bilety Ryanair’a kartą Mastercard Prepaid powinny pamiętać, aby bilety na trasie Bergamo – Ibiza – Bergamo zarezerwować osobno.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: HiszpaniaWarszawa Czytaj dalej
9Sty/12
Hiszpania 2

Kilka wariantów na podróż z Warszawy do Hiszpanii w dniach 06-14.03

Każdy poniżej przedstawiony wariant podróży trwa od 6 do 14 marca. Rozpoczynamy podróż bezpośrednim przelotem liniami Wizzair z Warszawy do Barcelony. Dalej do wyboru mamy wizytę na Wyspach Kanaryjskich (Fuerteventura), Ibizie, Majorce lub Santander.
W drodze powrotnej zakładamy krótki pobyt w Madrycie – mieście, z którego będziemy wyruszać w drogę powrotną do Warszawy. Możemy przesunąć wylot z Barcelony na kolejne dni, przeznaczając część czasu na zwiedzenie tego miasta.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: HiszpaniaWarszawa Czytaj dalej
16Gru/11
Santiago2

Kilka propozycji na przelot z Gdańska 25-29.01. Saragossa (od 77zł), Ibiza (od 152zł), Santiago de Compostella (od 110zł)

Wszystkie przedstawione propozycje przelotów bazują na niskiej cenie połączenia na trasie Gdańsk – Mediolan Bergamo – Gdańsk w dniach 25-29.01 (Wizzair). Cena przy podróży z bagażem podręcznym i płaceniu za bilety kartą Wizzair Visa wynosi 38 zł lub 8 zł dla członków WizzXclusive Club. Osoby płacące za rezerwację biletów z Mediolanu Bergamo powinny pamiętać o oddzielnych rezerwacjach lotów z i do Włoch. Pozwoli to zaoszczędzić 6€.

Wylot:
25.01 Gdańsk – Mediolan Bergamo 19:00 – 21:15 Wizzair cena standardowa: 19 zł, cena WizzXclusive Club: 4 zł
Powrót:
29.01 Mediolan Bergamo – Gdańsk 21:45 – 23:45 Wizzair cena standardowa: 19 zł, cena WizzXclusive Club: 4 zł

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: GdańskHiszpaniaWłochy Czytaj dalej
14Gru/11
Ibiza

Piątkowa impreza na Ibizie. Poznań – Ibiza – Poznań 26-28.01 od 184 zł

Okazja na spędzenie piątkowego wieczoru na Ibizie. Dzięki połączeniu lotów Ryanair’a i Wizzair’a możemy udać się w dniach 26-28.01 (czwartek – sobota) na Baleary od 184 zł. Wyprawa zdecydowanie dla osób poszukujących wrażeń. Na Ibizie spędzamy jedynie 36 godzin. W drodze powrotnej mamy dłuższy 11 godzinny postój na lotnisku w Barcelonie. Możemy go wykorzystać na zwiedzenie miasta, które znajduje się jedynie 12 kilometrów od lotniska. Niestety, pozostały jedynie 2 bilety w przedstawionych cenach.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: HiszpaniaPoznań Czytaj dalej
5Gru/11
madryt

Z Wrocławia do Madrytu lub Barcelony w styczniu od 142 zł

Propozycja dla mieszkańców Wrocławia i okolic na spędzenie kilku styczniowych dni w Hiszpanii. Do wyboru mamy Barcelonę lub Madryt. Cena za przelot w dniach 18-25.01 w dwie strony przy założeniu płatności kartą Mastercard PrePaid oraz podróżowania jedynie z bagażem podręcznym wynosi około 142 zł. Podróż odbywa się liniami Ryanair, z krótką przesiadką na lotnisku Bruksela Charleroi.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: HiszpaniaPortugaliaWrocław Czytaj dalej
Strona 1 z 212