Notolecimy.pl ● Tanie loty, noclegi, podróże. Promocje biletów lotniczych i autokarowych

Dodaj do feedly

Aktualnie przeglądasz artykuły z kategorii : Tanie loty z/do - Saloniki

10Sie/13
STRONA GŁÓWNA

Grecja i Cypr z Warszawy w październiku za 371 zł

Dla osób, które swój urlop zaplanowały na październik, mamy interesującą propozycję. Przelot na trasie Warszawa – Saloniki – Pafos – Warszawa. Grecja i Cypr w ramach jednego wyjazdu. Przeloty realizowane tanimi liniami Ryanair oraz Wizzair. Wylot o poranku 7 października z Warszawy do Salonik z…

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: CyprGrecjaWarszawa Czytaj dalej
22Mar/12
Bolonia

Z Poznania przez Bolonię do Grecji w maju

Ryanair oferuje aktualnie przeloty w maju na trasie Poznań – Bolonia w cenie 23 zł w jedną stronę. Jeśli ktoś zamierza wybrać się na wycieczkę do tego miasta, może dodatkowo uatrakcyjnić plan podróży o krótki wyjazd do Grecji. Z Bolonii niedrogo dostaniemy się – także przy pomocy Ryanair’a – do Salonik, na Kretę lub na Rodos.

Poniżej terminy, na które znajdziemy najtańsze bilety w maju na omówionych kierunkach.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: GrecjaPoznańWłochy Czytaj dalej
21Mar/12
Saloniki

Katowice – Saloniki na część majówki od 193 zł + 58 zł Cypr

Ciekawa propozycja dla osób, które mają możliwość przedłużenia długiego weekendu majowego o dwa dni. Przelot z Katowic do Grecji bez nocnego oczekiwania na przesiadkę w podróży w terminie 03-08.05.

Dodatkowa w ramach pobytu w Grecji, niewielkim kosztem (14€ – około 58 zł) możemy wybrać się na zwiedzanie Cypru. Do wyboru mamy cały okres pomiędzy 03-08.05 we wspomnianej cenie 14€ za lot w dwie strony.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: CyprGrecjaKatowice Czytaj dalej
23Lut/12
Budapeszt

Warszawa – Budapeszt – Saloniki na początku kwietnia od 138 zł

Wprawdzie po cenach rzędu osiem złotych za przelot z Warszawy do Budapesztu ślad szybko zaginął, ale wśród aktualnych taryf na stronie Wizz Air można nadal wyszukać kilka okazji. Tak jest z przelotem na tej trasie w dniach 02-08.04.

W najtańszym wariancie (bagaż podręczny, WizzXclusive Club, WizzAir Mastercard) za bilet w dwie strony zapłacimy jedynie 58 zł.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: GrecjaWarszawaWęgry Czytaj dalej
8Lut/12
Sofia

Warszawa – Sofia od 68 zł, Saloniki od 113 zł

Dzięki nowemu połączeniu z Warszawy do Budapesztu, miłośnicy taniego latania ze stolicy mogą złapać kilka okazji na ‚kombinowane loty’ w naprawdę niskich cenach. Wprawdzie lot z Warszawy odbywa się w takich godzinach (17:15 – 18:30), że nie sposób zdążyć na kolejny lot WizzAir w danym dniu, ale kolejnego dnia, po spędzeniu nocy w Budapeszcie, wybór tanich połączeń jest ciekawy.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: BułgariaGrecjaWarszawa Czytaj dalej
Strona 1 z 212