Notolecimy.pl ● Tanie loty, noclegi, podróże. Promocje biletów lotniczych i autokarowych

Dodaj do feedly

Aktualnie przeglądasz artykuły z kategorii : Tanie loty z/do - Sardynia

2Mar/12
alghero2

Z Warszawy na Sardynię w maju od 286 zł

Dla tych, którzy planują urlop w maju, propozycja przelotu na trasie Warszawa – Alghero. W maju temperatury na wyspie są już dość wysokie, jednak daleko im jeszcze do letnich upałów.
Podróż odbywa się z wykorzystaniem lotów Ryanair’a oraz Wizz Air’a z przesiadką w Bergamo. W drodze powrotnej czeka nas 9-godzinne nocne oczekiwanie na lot powrotny z Bergamo do Warszawy.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: WarszawaWłochy Czytaj dalej
13Sty/12
Sardynia3

Z Krakowa na Sardynię na święta za 248,80 zł

Bardzo atrakcyjna cena za bilet lotniczy na trasie Kraków – Cagliari – Kraków na Wielkanoc (06-09.04). Przelot bezpośredni liniami Ryanair.

Dodatkowym atutem jest to, że nie wykorzystujemy żadnego dnia wolnego od pracy czy szkoły. Wylot w piątkowy wieczór, powrót do Krakowa w Poniedziałek Wielkanocny o godzinie 21:00.

Osoby płacące za bilety kartą Mastercard Prepaid powinny pamiętać, aby bilet w dwie strony rezerwować razem. Pozwoli to uniknąć opłaty dodatkowej w wysokości 6€.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: KrakówWłochy Czytaj dalej
20Gru/11
Sardynia2

Z Gdańska na Sardynię od 59 zł 17-24.01

Kilka dni temu opisywałem już to połączenie LINK. Okazuje się, że bilety lotnicze są aktualnie dostępne w jeszcze niższej cenie.
Osoby płacące za rezerwację kartą Mastercard Prepaid powinny pamiętać, by połączenie Eindhoven – Alghero – Eindhoven zarezerwować łącznie. Unikniemy wtedy dodatkowej opłaty w wysokości 6€ za lot z Alghero. 

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: GdańskWłochy Czytaj dalej
14Gru/11
alghero2

Sardynia. Gdańsk – Alghero – Gdańsk kilka możliwości na przelot w styczniu od 88 zł

Kolejna bardzo dobra oferta dla mieszkańców północnej Polski. Kilkudniowy wypad z Gdańska na Sardynię w drugiej połowie stycznia (21-24.01 sobota-wtorek). Lotniskiem przesiadkowym w obie strony podróży jest dla nas Eindhoven, więc osoby płacące za loty kartą Mastercard PrePaid unikną dopłaty 6 € za rezerwację lotu z Włoch. Należy jednak pamiętać, aby loty Eindhoven – Alghero – Eindhoven został opłacony na jednej rezerwacji. Tylko w taki sposób unikniemy wspomnianej dopłaty. Połączenia odbywają się bez konieczności nocowania w Eindhoven. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że w drodze powrotnej mamy 1g 30m na przesiadkę.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: GdańskWłochy Czytaj dalej
28Lis/11
Wlochy

Włochy, do wyboru 25.1 Alghero, Palermo, Cagliari, Bari z Katowic

Tym razem do wyboru na cel podróży mamy kilka miast we Włoszech. Bardzo wygodne połączenia w dwie strony. Wylot w środę, powrót w niedzielę. Niestety w drodze powrotnej na trasie Bergamo – Kraków pozostał tylko 1 bilet w cenie 8 euro. Cena kolejnych wzrasta już do 19 euro, co podwyższa koszty całego połączenia. Najtańsza opcja dla członków WizzClub to 160 zł, dla pozostałych 180 zł. Cenę kolejnych biletów należy powiększyć o 11 euro.

Autor wiadomości: Notolecimy - tanie loty
Zakres tematyczny: KatowiceWłochy Czytaj dalej
Strona 1 z 212