Notolecimy.pl ● Tanie loty, noclegi, podróże. Promocje biletów lotniczych i autokarowych

Dodaj do feedly

Z Warszawy do Bari za 168 zł w październiku

2Wrz/13
fot: Yellow.Cat / flickr - Alberobello

fot: Yellow.Cat / flickr – Alberobello

Chcesz poznać zupełnie inne, bajkowe, spokojne Włochy ze słynnymi stożkowymi domkami Trulli? Jeżeli tak, to bez wątpienia ta oferta jest dla Ciebie. Co powiesz na przepiękną Apulię w październiku? Ryanair ma bardzo ciekawą ofertę tanich lotów dla wszystkich, którzy chcą polecieć do Bari. Podróżujemy z Warszawy z bagażem podręcznym nie przekraczającym wagi 10 kg i wymiarów 55x40x20cm. Bilety lotnicze z Warszawy do Bari są dostępne już za 168 zł w dwie strony.

Bari to stolica prowincji Bari i całego regionu Apulia w południowych Włoszech. W Bari koniecznie trzeba zobaczyć romańską bazylikę św.Mikołaja i romańsko-gotycką katedrę św.Sabina z przykuwającymi uwagę pięknymi freskami. Będąc w tym regionie musimy koniecznie udać się do bajkowej doliny Valle dei Trulli. Obowiązkowo trzeba zwiedzić miasteczko Alberobello, w którym znajduje się aż 1500 bajkowych domków Trulli.

Przyjemna temperatura panująca w październiku w tym rejonie na pewno zachęci do wędrówek i poznawania tego ciekawego regionu Włoch. Nudzić się tutaj nie będziemy. Będąc w tej części Italii trzeba zobaczyć bajkowy zamek Castel del Monte, będący jednym z najważniejszych zabytków na południu Włoch.

Rezerwacji dokonujemy na stronie Ryanair.com.

Dane o przelotach

Bilety w cenie 84 zł w jedną stronę

Wylot:
12, 15 października
Powrót:
19 października

Bilety lotnicze Warszawa Bari 84zl
Bilety lotnicze Bari Warszawa Ryanair

Zakres tematyczny: Warszawa, Włochy Dodaj komentarz